تردد بیش از 4 میلیون مسافر از مرز مهران در سال گذشته

مدیر پایانه مرزی مهران از تردد تردد بیش از ۴ میلیون مسافر از مرز مهران در سال گذشته خبر داد و گفت: در این مدت ۳۴۲۹ دستگاه اتوبوس از این مرز تردد کرده‌اند.

به نقل از خبرگزاری ایسنا، «کامران بختیاری» اظهار کرد: در سال ۱۳۹۶ در مجموع ۴ میلیون و ۳۰۶ هزار و ۸۰۶ نفر از مرز مهران تردد کردند که ۲ میلیون و ۲۳۷ هزار و ۱۵۴ نفر ورودی و ۲ میلیون و ۶۹ هزار و ۶۵۲ نفر نیز خروجی بوده است.

وی با بیان اینکه از تعداد ورودی‌ها ۱ میلیون و ۸۳۲ هزار و ۹۳۴ نفر ایرانی و ۴۰۴ هزار و ۲۲۰ نفر خارجی بوده‌اند، گفت: از تعداد مسافران خروجی از مرز مهران در طول سال گذشته۱ میلیون و ۷۶۹ هزار و ۲۹۸ نفر ایرانی و ۳۰۰ هزار و ۳۵۴ نفر خارجی بوده‌اند.

مدیر پایانه مرزی مهران تصریح کرد: در این مدت ۳۴۹۲ دستگاه اتوبوس از مرز مهران تردد داشتند که ۸۵۴ دستگاه ایرانی، ۱۱۹۲ دستگاه عراقی و ۱۴۴۶ دستگاه مربوط به سایر ملل بوده است.

بختیاری گفت: در طول این مدت ۱۸۲۶ دستگاه سواری عراقی از مرز تردد کرده‌اند که آمار ورودی ۹۰۹ و آمار خروجی ۹۲۰ دستگاه بوده است.

وی درباره آمار تردد کامیون‌ها هم گفت: در این مدت ۳۲۱۵ دستگاه کامیون در مرز تخلیه شده‌اند و تعداد ترانزیت خروجی و ورودی به ترتیب ۲۲۵و ۶۷دستگاه بوده و ۱۱۷۳ دستگاه کامیون حامل محصولات صادراتی از این مرز تردد داشته است.

موارد مشابه

Sorry - Comments are closed