تعلیق سفر‌های زمینی و هوایی به عتبات/ اعزام‌های نوروزی به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود

سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت گفت: به دلیل مسائل بهداشتی، تا روز یکشنبه (۴ اسفند) سفر به عتبات متوقف شده است.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد آزاد سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به آخرین جزییات اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات اظهار کرد: به دلیل مسائل بهداشتی فعلا تا روز یکشنبه (۴ اسفند ماه) اعزامی به عتبات عالیات صورت نمی‌گیرد.

او در ادامه افزود: همچنین اعزام زائران عراقی به کشورمان نیز فعلا متوقف و این موضوع براساس تصمیم گیری دو کشور دوست و همسایه است.

سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت در خصوص اعزام‌های نوروزی به عتبات گفت:در حال بررسی و تصمیم گیری اعزام های نوروزی به عتبات هستیم و روز دوشنبه (۵ اسفندماه) نیز مسئولان ذیربط در دو کشور در خصوص موضوع اعزام زائران به عتبات عالیات و بالعکس «اعزام زائران عراقی به کشورمان» تصمیم گیری خواهند کرد که به اطلاع متقاضیان می‌رسد.

سرپرست معاونت عتبات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: براساس تصمیم اخذ شده، برای روز‌های جمعه، شنبه و یکشنبه هیچگونه اعزامی انجام نمی‌گیرد، اما زائرانی که در دو کشور طی روز‌های گذشته حضور داشته اند می‌توانند به کشور خود بازگردند.

آزاد با بیان اینکه سلامت و آرامش زائران در اولویت قرار دارد، عنوان کرد: منافع و سلامت زائران دو کشور موجب شد تا چنین تصمیمی برای آن‌ها گرفته شود و به طور قطعی بعد از جلسه روز دوشنبه، تصمیم نهایی به اطلاع مردم فهیم رسانده می‌شود.

موارد مشابه

Sorry - Comments are closed

تبلیغات