ایران در نمایشگاه بین المللی بازرگانی عراق حضور می یابد

تولیدات ایرانی در قالب پاویون اختصاصی کشورمان در چهل و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی بازرگانی عراق در نیمه سوم آبانماه آینده شرکت خواهد کرد.

به نقل از خبرگزاری ایرنا، ‘ناصر بهزاد’ رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در عراق روز یکشنبه اعلام کرد که شرکت تولیدات ایرانی در نمایشگاه بین المللی عراق با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و موافقت وزارت تجارت عراق از 28-19 آبانماه سال جاری بمدت 10 روز در نمایشگاه بین المللی بغداد برگزار خواهد شد.
بهزاد گفت: شرکت های ایرانی در این نمایشگاه مواد غذایی، صنعتی، منسوجات، شوینده، آرایشی و بهداشتی، چینی آلات، فلزی، ماشین آلات، صنایع دستی و بسیاری از تولیدات ایرانی را به نمایش خواهند گذاشت.
رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در عراق افزود: در نمایشگاه یادشده بیش از 20 کشور حضور خواهند داشت.
بهزاد همچنین تاکید کرد که با توجه به شعار امسال این نمایشگاه که ‘حرکت به سمت بازسازی همانند آزادی و پیروزی’ است، تاکید کرد که مشارکت شرکت های توانمند ایرانی می تواند در همکاری و تعاون با شرکت های عراقی موجب رونق روابط اقتصادی شود.
رایزن بازرگانی ایران در عراق با اشاره به مناسب بودن فرصت های ایجاد شده برای توسعه مناسبات بازرگانی ایران و عراق در برگزاری چنین نمایشگاه هایی، گفت: نمایشگاه در عراق بستر مناسبی جهت ترویج و بازاریابی تخصصی کالاهای ایرانی است و با حضور مستمر و برنامه ریزی شرکت ها می تواند در تامین پایدار کالا در بازار عراق و ارز آوری برای کشورمان موثر باشد.

Sorry - Comments are closed

تبلیغات